Bünyemizde bulunan tecrübeli kayak antrenörlerimizle ve eğitmenlerimizle siz değerli misafirlerimize kayak öğretiyoruz. Kayak dersi detayları için bizimle iletişime geçerek seans sayısı , kayak türü , seviye ve diğer ayrıntıları görüşebilirsiniz.

Erciyes Kayak Merkezi Kayak Eğitimi programlarımızın yanında Grup eğitimleri ve Sömestr kayak derslerimiz için de ilgili sayfaları ziyaret etmenizi öneririz.

KAYAK EĞİTİMİ İÇİN BİZE ULAŞIN

0 506 705 79 78

Erciyes Kayak Dersi

Erciyes kayak dersi almak isteyen misafirlerimiz gerek kişiye gerekse gruplara yönelik oluşturacağımız ders planlamasıyla etkili kayak dersi alacaklardır. Üstelik bu dersleri sizlere profesyonel eğitmen kadromuzla sunmaktayız. Yaş sınırlaması olmadan her yaş grubuna yönelik derslerimizle sizlere kayak yapmayı öğretiyoruz. Güvenliği ve hızlı öğrenmeyi önemseyen profesyonel eğitmenlerimizle Erciyes kayak dersini  eğlenerek alacaksınız. Misafirlerimizin taleplerini ve zamanını dikkate alarak oluşturduğumuz ders yoğunluğumuz ile kayak konusunda doğru öğrenmeyi gerçekleştiriyoruz. Misafirlerimizin kayak konusundaki seviyeleri ve eğitmenlerimizin yönlendirmeleriyle başlangıç ve ileri seviye kayak dersi veriyoruz. Kayak öğrenerek; koordinasyonunuzu ve dengenizi geliştirirsiniz. Ayrıca kemiklerinizi güçlendirerek sizlere çeviklik sağlayacaktır. Sizler de profesyonel ve güvenli kayak dersi almak isterseniz hemen bizleri arayınız.

 

Erciyes Snowboard Dersi

Erciyes snowboard dersi almak isteyen misafirlerimiz profesyonel snowboard eğitmenleriyle en doğru eğitimi alacaklardır. Başlangıç ve ileri seviye olmak üzere 2 seçeneği bulunan derslerimiz sizlerin taleplerine ve önerilerine göre planlanmaktadır. Deneyimli ve eğitimli profesyonel kadromuzla sizlerin yaşınıza ve derslere ayırdığınız zamana göre güvenli ve kailteli öğrenimi sizlere sunuyoruz. Snowboard yapmanın yaşı yoktur. Her yaşa uygun düzenlediğimiz ders içeriklerimizle hem grup dersleri hem de kişiye özel bire bir dersleri misafirlerimize sunuyoruz. Erciyes snowboard dersi almak isterseniz iletişim numaralarımızdan uygun zaman aralıklarında planlama oluşturabilirsiniz.

Erciyes Kayak Dersi Ücretleri

Erciyes kayak dersi almak isteyen misafirlerimiz doğru ücretlendirmelerle oluşturduğumuz fiyatlarımız ile ekonomik ve etkili dersi alacaklardır. Kişiye özel ders ücretlerimiz ve grup bazlı ders ücretlerimiz hakkında bilgi almak isterseniz müşteri temsilcilerimiz ile destek hatlarımız üzerinde görüşebilirsiniz. Sizlerin seviyesine ve uygun zaman aralığınıza göre oluşturduğumuz ders planlamamızda ücret değişiklikleri meydana gelmektedir. Bununla birlikte kayak derslerimizi profesyonel eğitmenlerimizle yaş sınırlaması olmadan her yaş grubundaki misafirlerimize vermekteyiz. Günlük, haftalık ve sezonluk ders planlarımız ve ücretlerimiz hakkında bilgi almak için hemen bizlere ulaşın. Sizlere her zaman kaliteli eğitimi en güvenli ve en etkili şeklide vererek Erciyes kayak dersi ücretleri konusunda da uygun fiyatlı dersleri vermektedir.

 

Erciyes Kayak Dersi Fiyat

Erciyes kayak dersi fiyat bilgisine ulaşmak için web sitemizi inceleyebilirsiniz. Canlı destek hatlarımızda sürekli aktif bulunan müşteri temsilcilerimiz misafirlerimizin taleplerine yönelik derslerin fiyat bilgisini sizlere vereceklerdir. Bununla birlikte başlangıç ve ileri seviye ders çeşitlerimizin fiyat farklılıkları bulunmaktadır. Profesyonel eğitmenlerimizin yönlendirmeleri ile sizler için oluşturduğumuz Erciyes kayak dersi fiyatlarımızı en ekonomik şeklide sizlere sunmaktayız. Kişiye özel ve grup dersleri olarak farklı çeşitlerde sunduğumuz Erciyes kayak dersi fiyatlarımızın güncel listesine internet sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Bizler güvenli ve etkili öğrenmeyi sizlere sunmak için deneyimli ekiplerimiz ve kaliteli ekipmanlarımız ile kayak dersi vermeye hazırız.