Erciyes Konaklama Rehberi

Projects

Kış tatili denince ilk düşünülen kayak, bir spordan öte, bembeyaz karlar üzerinde özgürce hareket edebileceğiniz bir tutkudur. Erciyeskayakmerkezi.com’ un, amatör olarak kayak ile ilgilenenlerden, profesyonel kayakçılar dahil tüm kış ve kayak tatilinden hoşlanan misafirlerimize uygun fikirleri ile unutulmaz bir seyahat yapabilirsiniz. Erciyeskayakmerkezi.com olarak sizlere, Kayseri şehir merkezindeki dünyaca tanınan otellere kolay ulaşım avantajıyla, şehir merkezinde konaklama yapıp günü birlik Erciyes’e kayağa gitme imkânı sunarken, her bütçeye uygun son derece modern tasarımlarıyla dağ otellerinde konaklayarak, eğlenceye her zaman yakın olma fırsatı sunuyoruz. Erciyeskayakmerkezi.com ayrıcalıklarından yararlanmak için bizlere konaklama@erciyeskayakmerkezi.com mail adresinden ulaşabilir 0506 705 79 78 numarasından arayarak hayalinizdeki tatili yaşayabilirsiniz. Siz tatilde yapacaklarınızı hayal ederken, bizler size eşsiz bir tatil yaşatmanın hazırlığını yapacağız.


Dağ Oteli mi, Şehir Merkezi mi?

Kayseri şehir merkezinde tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz AVM ve cadde mağazaları, şehrin tarihini keşfetme ve enfes Kayseri lezzetlerini deneyimleme fırsatı, şehir merkezinde konaklamayı cazip kılarken, dağ otellerinde ise konforlu odaları, şömineleri ve İsviçre dağ evi mimarisini anımsatan dağ otelleri ile Erciyes Kayak Merkezi, her uygun fiyatlı otellerden lüks konaklama tesislerine kadar her bütçeye hitap eden bir konaklama fırsatı sunmaktadır.

Kusursuz Hizmetlerimiz ile Unutamayacağınız Anılara İmza Atıyoruz

Dilediğiniz tarihte, belirlediğiniz kişi sayısıyla ya da dilerseniz tek başınıza, Erciyes Kayak Merkezinde tatil keyfi için 0506 705 79 78 numarasından bizlere ulaşarak kusursuz müşteri hizmeti anlayışımızdan yola çıkarak oluşturacağımız tatil programınızın keyfini yaşamaya başlayabilirsiniz. Uzun yıllardır Erciyes Kayak Merkezinde hizmet veren firmamız, kaliteli müşteri hizmeti konusunda kazandığı tecrübe ile sizlere kusursuz hizmet politikamızın ayrıcalıklarını yaşatacaktır.

Siz Hayal Edin Biz Gerçekleştirelim

Erciyeskayakmerkezi.com, kış aylarının kar keyfi ve kış sporlarının ruhunuzu dinlendiren etkisi sayesinde, ofislerde bunalanlara kent hayatının sıkıcı ve makineleşmiş monoton günlerinden bıkanlara yeni bir ufuk açıyor. Firmamız seçkin grup ya da bireysel tatil organizasyonları için her türlü ihtiyacınıza çözümler üretmektedir. Konaklamadan, servis ve transfer hizmetlerine, yeme içme ihtiyaçlarınızdan, tüm kış sporları ekipmanlarına kadar aklınıza gelen tüm kış tatili ihtiyaçlarınızı tek bir noktadan yöneterek sizlere tatilinizin keyfini çıkarmanız için zaman kazandırıyoruz. Tüm hizmet noktalarımızda sınır tanımaz hizmet anlayışımız ve her türlü ihtiyacınıza yönelik çözümlerimiz sayesinde tatiliniz hayalin ötesine geçecek.

Loading